Obuwie na wesele dla panny młodej

www.barometr-nieruchomosci.pl hikvision ds 2CD1021 yamaha

Ślub to wyjątkowe wydarzenie, do którego potrafimy przygotowywać się miesiącami i całymi latami. Dobór wszystkich elementów mających odegrać ważną rolę tego dnia to misterne poszukiwania ideału. Szczególnie w przypadku pań jest to wielkie wyzwanie. Perfekcyjna sukienka, która spełnia wszystkie oczekiwania często jest bardzo długo poszukiwana. Należy ją dobrać odpowiednio do kształtu sylwetki, kolorytu skóry, włosów i wzrostu. Nie wolno zapomnieć również o butach. Ponieważ odgrywają one bardzo istotną rolę w trakcie ślubu i wesela. Jakie powinny być trzewiki dla każdej panny młodej, by mogła spędzić w nich jeden z najistotniejszych dni w swoim życiu? Może postawić na najmodniejsze szpilki lub pomyśleć o zaopatrzeniu się w zupełnie płaskie obuwie?

Wysokie szpilki – kiedy i jak długo?

Do długiej i krótkiej sukienki będą pasowały szpilki.

Nie muszą one być w klasycznym białym kolorze. Bardzo dobrze sprawdzi się ecru, a także wszelkie inne pastelowe barwy. Zdarza się, że panna młoda wybiera skrajne kolory. Czerwień obecnie także gości podczas ślubów na stopach wybranki pana młodego. Modne jest też obuwie z różnymi ozdobami. Cekiny, perły, hafty, kolorowe koraliki ułożone w wielu wymyślnych wzorach zyskują uznanie w oczach przygotowujących się do ceremonii kobiet. Warto poszaleć z dodatkami, szczególnie kiedy sukienka jest bardzo prosta. Inaczej w przypadku bogatozdobionej kreacji.

Wtedy lepiej postawić na obuwie gładkie w jednolitej barwie bez dodatkowych elementów.

Na później schowaj balerinki

W wysokich szpilkach trudno jest wytrwać cały dzień i noc weselną. Dlatego poleca się zabieranie do torebki np. przez druhnę dodatkowego, zmiennego obuwia dla panny młodej. Najwygodniejsze okażą się płaskie baleriny. Zmęczone stopy będą mogły w końcu odpocząć. Tego typu buty nie musza być bardzo eleganckie. Ich zadaniem jest dostarczenie pełnego komfortu właścicielce.

Dobrze, by komponowały się z suknią i pozostawały niezauważalne. Dlatego nie wolno sięgać po jaskrawe barwy. Tego typu obuwie powinno pozostać anonimowe. Dobrą decyzją okaże się ponownie bezowa lub delikatne szara barwa zewnętrznej strony materiału balerinek. Czerń, czerwień i neony odpadają! Również zrezygnujmy ze zdobień, jakie niepotrzebnie mogłyby przykuć uwagę tańczących na weselu gości. Zmiana obuwia powinna być raczej niezauważalna. Jedynie najbardziej spostrzegawcze osoby zauważą, że panna młoda zmniejszyła się o kilka centymetrów. Jednakże nie będzie to spotykało się z krytyką.

Jest to rozwiązanie idealne dla każdej właścicielki niezbyt wygodnych, choć pięknych szpilek. Pozwala na swobodny taniec i poruszanie się po balowej sali bez grymasu bólu i narzekania. Natomiast kolejnego dnia panna młoda nie będzie zmuszona do zabiegów kosmetycznych łagodzących skutki nocy spędzonej w obcisłych szpilkach.

You may also like...