Przemysł przyszłości

Przemysł wysokiej technologii, tak zwany high-tech, jest przemysłem, po którym można się spodziewać wszystkiego. Za dwadzieścia lat na pewno będzie wyglądał zupełnie inaczej niż obecnie.

www.zofiastaniszewska.pl

Co ciekawe, to jedna z niewielu gałęzi przemysłu, które pracują głównie dla siebie. Od nich samych bowiem zależy to, jak szybko będą się rozwijać, gdyż należą do szerokiego grona odbiorców własnych produktów.

W branży high-tech błyskawiczny jest nie tylko rozwój, ale i proces drastycznych zmian. Co kilka lat wymienia się cały sprzęt na urządzenia nowej generacji.

Wymagana jest więc elastyczność, duże nakłady finansowe i wysoce wykwalifikowana kadra. Wszystko to jednak zwraca się po czasie wraz z ogromnymi dochodami.

Rynek high-tech zdominowany jest przez kilka państw, które bardzo dużo w niego inwestują. W czołówce znajdują się Kanada, Stany Zjednoczone i Japonia.

W Europie branża wysokiej technologii cieszy się największą popularnością na terenie Anglii, we Francji, a także w Niemczech. Powstają nawet całe miasta oparte na najnowszych osiągnięciach tego przemysłu, zwane potocznie technopoliami.

http://uni-kat.pl/ Oprócz naklejek foliowych drukujemy również foliowe vlepy odporne na czynniki atmosferyczne