Posted on

Przeglądarką najprostszą i jednocześnie o najbardziej okrojonych funkcjach jest Przeglądarka fotografii systemu Windows. Jest ona ogólnodostępna dla wszystkich, którzy korzystają z systemu Microsoft. To z pewnością najszybsza i dostępna od ręki metoda przeglądania zdjęć.

Od przeglądarki możemy jednak wymagać więcej. Są bowiem takie, które posiadają bardziej rozbudowane funkcje – otwierają pliki o rzadkich rozszerzeniach, pozwalają na podstawowy retusz fotografii oraz tworzenie albumów i baz zdjęć. O wiele bardziej funkcjonalnym programem tego typu jest choćby darmowy StudioLine Photo Basic, który daje możliwość zarówno modyfikacji zdjęć, jak i katalogowania ich i przechowywania w wyodrębnionych albumach.

www.edward-audio.pl

Program posiada wiele funkcji i cieszy się uznaniem wśród internautów. Jedyną jego wadą jest brak polskojęzycznej wersji, co przy dużej ilości opcji może stanowić problem. Polską wersję językową posiada za to inna przeglądarka, która także oferuje różnorodne możliwości i pozwala na zainstalowanie dodatkowych modułów wzbogacających jej funkcje – IrfanView.

https://www.tophifi.pl/aktualnosci/jaki-amplituner-wybrac