Posted on

Wypuszczona w 2013 roku na rynek Androida aplikacja ma służyć przede wszystkim zwiększeniu użyteczności telefonu oraz podniesieniu jego funkcjonalności. Stanowi wysuwane z lewej strony menu, w których umieścić możemy wszystko, co nam się podoba. Appsi należy do narzędzi łatwych do skonfigurowania i przystosowania do własnych wymagań.

dynamics 365

Podstawowa wersja aplikacji ma dość ograniczone działanie, ale zainstalowanie dodatkowych, choć płatnych wtyczek, umożliwia wykorzystywanie jej w rozmaity sposób. Ten sposób udostępniania jej klientom sprawia, że mamy możliwość przetestowania programu zanim zdecydujemy czy warto w niego inwestować. Aplikacje i programy umieszczone w Appsi podlegają bardzo szerokiej personalizacji wizualnej oraz w zakresie sposobu działania.

Program odczytuje także gesty, za pomocą których mamy szybszy dostęp do ulubionych elementów. Funkcje dodatkowe dostępne w Google Play obsługują także połączenia oraz smsy, a także udostępniają informacje z kalendarza. Appsi stanowi dotychczas jedną z najbardziej wszechstronnych aplikacji służących do uruchamiania programów z wysuwanego paska funkcyjnego.

erp budownictwo www.waytoimagine.com